 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742X083472JP)
CTS Electronic Components 742X083472JP
PartNo:
742X083472JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 13744
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 4.7K Ohms 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:4.7 kOhms