 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742X0838202FP)
CTS Electronic Components 742X0838202FP
PartNo:
742X0838202FP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 9900
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 82K Ohm 1%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:82 kOhms