 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C043102JP)
CTS Electronic Components 743C043102JP
PartNo:
743C043102JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3379
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 kOhms