 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C043221JP)
CTS Electronic Components 743C043221JP
PartNo:
743C043221JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 12000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 220ohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:220 Ohms