 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C043334JP)
CTS Electronic Components 743C043334JP
PartNo:
743C043334JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330Kohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 kOhms