 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C043470JP)
CTS Electronic Components 743C043470JP
PartNo:
743C043470JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7220
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47ohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 Ohms