 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C043472JP)
CTS Electronic Components 743C043472JP
PartNo:
743C043472JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7250
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:4.7 kOhms