 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083100JP)
CTS Electronic Components 743C083100JP
PartNo:
743C083100JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 457
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10ohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 Ohms