CTS Electronic Components (743C083101JP)
PartNo:
743C083101JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 100ohms 100V 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
100 Ohms