 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083104JP)
CTS Electronic Components 743C083104JP
PartNo:
743C083104JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 8000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms