 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083105JP)
CTS Electronic Components 743C083105JP
PartNo:
743C083105JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2445
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Mohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 MOhms