 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083122JP)
CTS Electronic Components 743C083122JP
PartNo:
743C083122JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6190
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.2K ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.2 kOhms