 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083124JP)
CTS Electronic Components 743C083124JP
PartNo:
743C083124JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7525
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 120Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:120 kOhms