 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083153JP)
CTS Electronic Components 743C083153JP
PartNo:
743C083153JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7975
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 15Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:15 kOhms