 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083183JP)
CTS Electronic Components 743C083183JP
PartNo:
743C083183JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3483
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 18Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:18 kOhms