 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083222JP)
CTS Electronic Components 743C083222JP
PartNo:
743C083222JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7042
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.2Kohms 100V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.2 kOhms