 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083272JP)
CTS Electronic Components 743C083272JP
PartNo:
743C083272JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6980
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.7Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.7 kOhms