 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083332JP)
CTS Electronic Components 743C083332JP
PartNo:
743C083332JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1624
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:3.3 kOhms