 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083393JP)
CTS Electronic Components 743C083393JP
PartNo:
743C083393JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 10100
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 39Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:39 kOhms