 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083471JP)
CTS Electronic Components 743C083471JP
PartNo:
743C083471JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2812
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470ohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 Ohms