 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083511JP)
CTS Electronic Components 743C083511JP
PartNo:
743C083511JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7887
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510ohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 Ohms