 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083514JP)
CTS Electronic Components 743C083514JP
PartNo:
743C083514JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3130
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 kOhms