 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083681JP)
CTS Electronic Components 743C083681JP
PartNo:
743C083681JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3195
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 680ohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:680 Ohms