 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (743C083683JP)
CTS Electronic Components 743C083683JP
PartNo:
743C083683JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1550
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 68Kohms 100V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:68 kOhms