CTS Electronic Components (743C083824JP)
PartNo:
743C083824JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 820Kohms 5% Isolated
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
820 kOhms