 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C043104JP)
CTS Electronic Components 744C043104JP
PartNo:
744C043104JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3410
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms