 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C043221JP)
CTS Electronic Components 744C043221JP
PartNo:
744C043221JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1560
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 220ohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:220 Ohms