 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C043330JP)
CTS Electronic Components 744C043330JP
PartNo:
744C043330JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4958
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 33ohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:33 Ohms