 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C043331JP)
CTS Electronic Components 744C043331JP
PartNo:
744C043331JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6498
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 Ohms