 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C043332JP)
CTS Electronic Components 744C043332JP
PartNo:
744C043332JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3390
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:3.3 kOhms