 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C043683JP)
CTS Electronic Components 744C043683JP
PartNo:
744C043683JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7950
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 68Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:68 kOhms