 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083100JP)
CTS Electronic Components 744C083100JP
PartNo:
744C083100JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2049
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10ohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 Ohms