 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083103JP)
CTS Electronic Components 744C083103JP
PartNo:
744C083103JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6049
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 kOhms