 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083111JP)
CTS Electronic Components 744C083111JP
PartNo:
744C083111JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6792
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 110ohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:110 Ohms