 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083152JP)
CTS Electronic Components 744C083152JP
PartNo:
744C083152JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 350
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.5 kOhms