 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083154JP)
CTS Electronic Components 744C083154JP
PartNo:
744C083154JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7650
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 150Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:150 kOhms