 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083184JP)
CTS Electronic Components 744C083184JP
PartNo:
744C083184JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3890
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 180Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:180 kOhms