 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083274JP)
CTS Electronic Components 744C083274JP
PartNo:
744C083274JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1016
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 270Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:270 kOhms