 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083331JP)
CTS Electronic Components 744C083331JP
PartNo:
744C083331JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7564
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330ohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 Ohms