 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083332JP)
CTS Electronic Components 744C083332JP
PartNo:
744C083332JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5889
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:3.3 kOhms