 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083333JP)
CTS Electronic Components 744C083333JP
PartNo:
744C083333JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6500
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 33Kohms 200V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:33 kOhms