CTS Electronic Components (744C083470JP)
PartNo:
744C083470JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
793
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 47ohms 200V 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
47 Ohms