 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083472JP)
CTS Electronic Components 744C083472JP
PartNo:
744C083472JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 9488
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:4.7 kOhms