 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083510JP)
CTS Electronic Components 744C083510JP
PartNo:
744C083510JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7355
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 51ohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:51 Ohms