 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083514JP)
CTS Electronic Components 744C083514JP
PartNo:
744C083514JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 8000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 kOhms