 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083822JP)
CTS Electronic Components 744C083822JP
PartNo:
744C083822JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 200V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:8.2 kOhms