 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (744C083823JP)
CTS Electronic Components 744C083823JP
PartNo:
744C083823JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2135
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 82Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:82 kOhms