 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101102JP)
CTS Electronic Components 745C101102JP
PartNo:
745C101102JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2862
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Kohms 50V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 kOhms