 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101103JP)
CTS Electronic Components 745C101103JP
PartNo:
745C101103JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 9739
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 kOhms