 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (745C101151JP)
CTS Electronic Components 745C101151JP
PartNo:
745C101151JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4610
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 150ohms 50V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:150 Ohms